Bomonti Hoşgeldiniz.

Bomonti Hoşgeldiniz.

Bomonti Hoşgeldiniz.

Bomonti Hoşgeldiniz.

Bomonti

Kurumsal

1994 ATADAN GELEN KURULUŞ


Bomonti olarak 1994 yılındaki kuruluşumuzda bay pantolon ve üretimi ile çıktığımız yolda 25 kişi çalıştıran bir kurumdan şimdi 100 kişilik çalışan kadrosu ile tekstil alanına yeni bir soluk ve tarz getirdiğimize inanıyoruz.

İzmir’de 28 yıllık deneyimimiz ile sektörde aranan bir marka oluşturduk ve sizlerden aldığımız güç ile son hızla üretimimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Bizler başta pantolon olmak üzere hazır giyim sektörüne hizmet üretmekteyiz.

Müşteri memnuniyetini her zaman için birinci ilke edinen işletme anlayışımız ile kaliteli mal ve ürün üretiyor; sizlerden gelen talepler doğrultusunda en son teknolojiyi kullanarak sizlere ürün sağlıyoruz.

Sürekli artan işçi sayısıyla ve çok az değişen idari kadrosuyla, Bomonti bir aile şirketidir. Kendi bünyesinde bulunan ve en son teknoloji ile donatılmış Model hanesi, Model Dikim Atölyesi, Kesimhanesi, Dikim Atölyesi, Ütü Paketi ve Sevkiyatı sayesinde, hem kendi içerisinde hem de Müşterilerin üretim kontrolüne rahatça olanak sunmaktadır.

Güçlü AR-GE yapısı ile dünya giyim trendlerinin yakından takip edildiği firmamız, desen ve renk bütünlüğüne özgün tasarımlar ekleyerek, üstün kalitedeki ürünlerini ve markalarını, rekabetin sınır tanımadığı küresel pazarda seçkin bir konuma ulaştırmak için çaba göstermektedir.


Whatsapp Destek Hattı